slider slider slider
< návrat zpět

Výjezdy 2017

V měsíci lednu nebyla naše jednotka povolána k žádnému zásahu. Zavedli jsme jiný způsob údržby naší techniky, takže nás budete vídat každý první pátek v měsíci v hasičárně a na prostranství před ní. Sbor dobrovolných hasičů Deštná srdečně děkuje všem návštěvníkům plesu, sponzorům a přispěvatelům za dary a podporu naší činnosti.

v měsíci ÚNOR nebyla jednotka povolána k žádnému zásahu. Jednotka se věnovala pravidelné údržbě techniky.

V tomto hasičsky příznivém období roku, kdy je obvykle minimum zásahů,jsme se rozhodli poslat v únoru naši cisternu do opravy. Vzhledem k jejímu stáří (vyrobena roku 1976) bylo potřeba opravit brzdy, spojku a přetěsnit převodovku. Na tuto opravu máme požádáno o dotaci z JČK. V současnosti tedy máme k dispozici pouze dopravní vozidlo.Pro absenci cisterny jsme rádi, že v únoru  nebyla naše jednotka povolána k žádnému zásahu

Členové SDH Deštná připravili na sobotu 25. 2. 2017 „Vepřové hody“, které se konaly od 11 hodin v hasičárně. Po zkušenostech z minulých let jsme vyrobili více vepřových pochoutek, ale i tak zájem návštěvníků předčil naše očekávání a neuspokojili jsme přánívšech. I přesto se tato akce vydařila a doufáme, že nám zachováte přízeň i příští rok. Děkujeme všem našim příznivcům za podporu a těšíme se na viděnou při dalších akcích SDH Deštná.

v měsíci BŘEZEN nebyla jednotka povolána k žádnému zásahu. Jedntoka se věnovala pravidelné údržbě techniky

Ve druhé polovině března se nám vrátila z opravy naše cisterna. Jednotka sboru dobrovolných hasičů Deštná je tedy znovu v plné akceschopnosti. Členové jednotky tímto děkují všem obyvatelům Deštné a okolí za zodpovědné jednání při pálení klestí a rostlinných zbytků, protože ani v březnu nebyla  JSDH Deštná povolána k zásahu. Po náročnějším únorovém programu jsme se ve sboru věnovali hlavně relaxaci a přípravám na následující činnosti. Na duben jsou plánovány následující akce: v sobotu 8.4.se zapojíme do celostátní akce „Ukliďme Česko“ a ve spolupráci s městem budeme uklízet zárodky černých skládek v Deštné a okolí, v pátek 28.4. budeme v odpoledních hodinách provádět sběr kovového odpadu a v neděli 30.4. rovněž v odpoledních hodinách budeme v parku u kostela stavět máj. Na závěr bych chtěl jako každoročně upozornit na potřebu zachovávat maximální opatrnost při pálení rostlinných zbytků a přísný zákaz vypalování trávy

Poslední dubnový den, byla naše jednotka kontaktována a vyslána v čase 16:33hod na Červenou Lhotu. Jednalo se o technickou pomoc, při které se mělo pátrat po malém 8 letém chlapci. Naštěstí, při příjezdu SDH Deštná na místo určené, se chlapec v pořádku našel a byl předán rodině. SDH Deštná vyjížděla ve 12 lidech s oběma zásahovými vozidly.

Květen 2017
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Vyhledávání


TOPlist